Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Metode programiranja


04
ЈУЛ
2019

Rezultati julskog ispitnog roka

Rezultate možete pogledati ovde.

01
ЈУЛ
2019

Usmeni deo ispita u JULSKOM ispitnom roku

Usmeni deo ispita održaće se u četvrtak 04.07. u 08h.

27
ЈУН
2019

Rezultati junskog ispitnog roka

Rezultate možete pogledati ovde.

20
ЈУН
2019

Promena termina USMENOG dela ispita JUN

Usmeni deo ispita u JUNSKOM ispitnom roku pomera se za utorak 25. u 16h.

17
ЈУН
2019

Usmeni deo ispita JUN

Usmeni deo ispita u JUNSKOM ispitnom roku održaće se:

20.06. u 15h

03
ЈУН
2019

Drugi kolokvijum (smer: SI)

 

Drugi kolokvijum održaće se u utorak 4.6.2019. sa početkom u 12h.

Predmetni asistent,

Novak Simić

01
АПР
2019

Usmeni deo ispita APRILSKI ispitni rok

Usmeni deo ispita odžaće se u sredu 03.03.2019. u 11:00h.

Predmetni asistent
Premčevski Velibor

27
МАР
2019

Prvi kolokvijum (smer: SI)

 

Prvi kolovijum održaće se u petak 29.03.2019. sa početkom u 08h.

Predmetni asistent,

Novak Simić

25
МАР
2019

Kolokvijum

Prvi kolovijum održaće se u četvrtak 28.03.2019. sa početkom u 15:00h.

Premčevski Velibor

06
СЕП
2018

Usmeni deo ispita SEPTEMBARSKI ispitni rok

Termin održavanja usmenog dela ispita u septembarski ispitnom roku je 09.09.2018. u 15:30h

03
ЈУЛ
2018

Usmeni deo ispita JULSKI ispitni rok

Termin održavanja usmenog dela ispita u julskom ispitnom roku je 04.07.2018. u 10h

20
СЕП
2017

Rezultati oktobarskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita održanog u utorak 19.9.2017. Usmeni deo će biti održan u nedelju 24.09.2017. u 09:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo.

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

20
СЕП
2017

Rezultati drugog oktobraskog ispitnog roka

Studenti koji su položili ispit iz Metoda programiranja u drugom roku koji je bio održan u nedelju 17.9. su ostvarili sledeće rezultate:

Petar Cvijetinović IT83/12 - 6 (55 bodova)

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

31
АВГ
2017

Rezultati septembarskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 29.8.2017. Usmeni deo biće održan u sredu 6.9.2017 u 08:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

15
ЈУН
2017

Rezultati junskog ispitnog roka (kolokvijumi + zadaci)

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 13.6.2017. Usmeni deo biće održan u nedelju 18.6.2017 u 09:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

07
ЈУЛ
2017

Rezultati julskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 04.07.2017

Svi studenti, koji su ostvarili minimum 25 bodova, pritom ni u jednoj rubrici nemaju 0, stekli su pravo da izađu na usmeni deo ispita koji će biti održan u nedelju 09.07.2017. u 10:15h.

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs



08
ЈУН
2017

Termin održavanja drugog kolokvijuma iz Metoda programiranja

Drugi kolokvijum iz predmeta Metode programiranja biće održan u ponedeljak 12. juna: 

I grupa (IT) - 09:00h
II grupa (SI) - 10:00h 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

17
МАЈ
2017

Ispit za studente koji putuju u Ameriku

Ispit iz predmeta Metode programiranja za sve studente koji putuju u Ameriku, biće održan u četvrtak u 10h.


Studenti koji su se javili predmetnom asistentu i obavestili ga o putovanju su:
1. Igor Vecštejn IT59/14
2. Željko Radivojević IT52/14
3. Nemanja Marin IT43/14
4. Aleksandar Zrnić IT12/14
5. Marko Kerkez IT10/14
6. Jelena Simić IT16/14
7. Marko Pavković IT46/14
8. Nemanja Zurković IT20/14
9. Zorana Jovanović IT21/14
10. Dejan Radovanac IT34/14
11. Strahinja Đurić PT12/14 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs 

27
АПР
2017

Termin održavanja prvog kolokvijuma

Prvi kolokvijum iz predmeta Metode programiranja biće održan u petak 5.maja: 

I grupa - 09:00h
II grupa - 10:00h 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs