Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Napredne tehnike programiranja


15
СЕП
2022

Термин за усмени део испита - Октобарски рок 2022


Понедељак 19.09.2022. године у 10 часова.

06
ФЕБ
2022

Резултати испита - Јануарски рок 2021

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1SI 28/19TubićJovan   ND
2SI 1/20MoskićMiloš50489810
3SI 2/20KneževićBoško3231637
4SI 3/20ĐakovićVuk5017677
5SI 5/20VeselinovićVladimir3025556
6SI 7/20AjdukovićMiloš3527627
7si 8/20RaduBranislava4045859
8SI 9/20OdžićVasilije4033738
9SI 11/20PilipovićDajana   ND
10SI 12/20TodorovićOgnjen50459510
11SI 13/20SarićMihajlo5038889
12SI 15/20LukićDušan45479210
13SI 17/20ĐurđevićStefan50459510
14SI 22/20LazićMilenko47509710
15SI 26/20RobalAnđela4047879
16SI 27/20SoviljMilica   ND
17SI 30/20TrifićVuk50429210
18SI 36/20LopatinNikola   ND
19SI 37/20MomićMilan4533788
20SI 39/20BurićMilan50439310
21si 40/20ŠkapikDanijel4032728

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1SI 38/20ĐurićSavo4021617

Следећи студенти су положили испит, али нису пријавили испит. Испит треба да пријаве у наредном року како би оцена била заведена у записник.

ИндексПрезиме и имеК1К2ПИОУсмениУкупноОцена
SI 4/20Milošević Stefan15304538839
SI 18/20Runjevac Dušan203050439310


Студенти који нису задовољни оценом то треба да пријаве предметном наставнику до уторка 8.2. до 10 часова. Оцена неће бити уписана у записник, а студенти могу испит полагати у наредном року. 


22
ОКТ
2021

Код за приступ Гугл учионици предмета [предавања]

Код: rtmbmxk

 
 
21
ОКТ
2021

Код за приступ учионици

Поштоване колеге,

У прилогу се налази код за приступање учионици са вежби.


bpf4nsc


Поздрав,
Марко

17
ДЕЦ
2019

Термин за 2. колоквијум, школска година 2019 / 2020

Први колоквијум одржаће се у понедељак 20.01.2020. према следећем распореду.

1. Група - од 10.00 [лаб 28]

SI 9/18Бојанић Милош
SI 15/18Бомбле Дарио
SI 38/18Бркић Никола
SI 36/18Видановић Вељко
SI 30/18Влаовић Милица
SI 28/18Војиновић Немања
SI 27/18Вуковић Вукашин
SI 5/18Гатарић Саша
SI 39/18Голић Наташа
SI 22/18Дадић Никола
SI 19/18Ђорђевић Стефан
SI 40/18Иванић Миливој
SI 37/18Јевтић Алекса
SI 3/18Каламин Маријана
SI 16/18Кирћански Слободан
SI 2/18Ковачевић Лука
SI 12/18Колопер Давид
SI 13/18Крагујевац Срђан
SI 24/18Кристић Марко
SI 31/18Кузманов Милан
SI 21/18Левајић Јелена


2. Група - од 12.00 [лаб 28]

SI 33/18Лујанов Филиповић Саманта
SI 35/18Марков Леонид
SI 23/18Мартинов Милош
SI 1/18Миљковић Денис
SI 6/18Новаковић Никола
SI 8/18Новаковић Павле
SI 10/18Павловић Марко
SI 25/18Пекић Марија
SI 32/18Пешут Милош
SI 14/18Попов Владан
SI 30/17Радонић Ласло Јуниор
SI 4/18Радосављевић Јован
SI 7/18Репановић Драгана
SI 34/18Ристић Алекса
SI 20/18Сер Јелена
SI 26/18Симић Александра
SI 18/18Танасковић Невен
SI 29/18Француски Никола
SI 11/18Црвенков Исидора
SI 17/18Чех Золтан