Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Napredne telekomunikacije


23
СЕП
2020

Rezultati za školsku godinu 2019/20

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 17.09.2020. 

Sva pitanja, primedbe i predloge poslati predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do petka 25.09.2020. do 10:00h.

РБИндексИме и презимеСем.Кол.Усм.БодовиОцена
1MIT 9/19Владимир Шашић402025859
2MIT 19/19Предраг Нестл401224768
3MIT 18/19Давид Јовановић401122738

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 03.09.2020. 

Sva pitanja, primedbe i predloge poslati predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do petka 11.09.2020. do 14:00h

РБИндексИме и презимеСем.Кол.Усм.БодовиОцена
1MIT 15/19Живица Миланов4520289310
2MIT 20/19Бошко Вујисић48420728
3MIT 16/19Драган Коврлија451226839
4MIT 17/19Александар Крстин35712546

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 30.08.2020. 

Sva pitanja, primedbe i predloge poslati predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs

РБ

Индекс

Име и презиме

Сем.

Кол.

Усм.

Бодови

Оцена

1

MBI 16/19

Драфан Мијајловић

50

4

11

65

7

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 02.07.2020. 

Sva pitanja, primedbe i predloge poslati predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do četvrtka 09.07.2020. u 15:00h. Ocene če biti predate tog datuma.  

РБИндексИме и презимеСем.Кол.Усм.БодовиОцена
1MIT 15/19Живица Миланов41102071ND
2MIT 14/19Никола Крајновић501110718
3MIT 3/19Стеван Љубојевић432018819
4MIT 13/19Вељко Ивановић50510657
5MIT 12/19Жељко Ивановић501220829

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 18.06.2020. 

Sva pitanja, primedbe i predloge poslati predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do ponedeljka u 20:00h. Ocene 'e biti predate u utorak,

РБИндексИме и презимеСем.Кол.Усм.БодовиОцена
1MIT 10/19Лазар Ћорлука501521869
21813/19Саша Тричковић5011309110
3MIT 11/19Стефан Томић50718758
4MIT 2/19Немања Марин501121829
5MIT 1/19Гордана Окука501026869
6MIT 4/19Александар Марић501026869
7MIT 6/19Игор Илић501216788
8MIT 18/19Слободан Надрљански5017289510

Rezultati ispita iz predmeta Napredne telekomunikacije održanog 14.06.2020. 

РБИндексИме и презимеСем.Кол.Усм.БодовиОцена
1MIT 10/19Марко Кресојевић5015309510