Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarske mreže


04
ОКТ
2021

Rezultati za školsku 2020/21

Rezultati ispita 30.09.2021. 

Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do nedelje 03.10.2021. do 16:00h. 

RBIndeksImePrezimePN1PN2PNAkt.Kol.IspitUkupnoOcena
1IT 67/17VidakovićUroš102030101916758
2IT 6/19GrbićNađa41519103022819
3IT 32/19KuručkiMarija 10101826566
4IT 33/19KapetanovićSaša92029101023728
5IT 39/19MarkoskiIvan41418101112516
6IT 40/19GlumacJovana6713102211566
7IT 52/19LevakovNikola4610101516516
8IT 61/19JoksimovićAnđela71522102025778
9PT 2/17BokšanAleksandar7714101612526
10PT 4/17BabićJelena9716101510516
11MT 15/18MunćanViktor112102217516

Rezultati ispita 26.09.2021. 

Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do utorka 28.09.2021. do 09:00h. 

RBIndeksImePrezimePN1PN2PNAkt.Kol.IspitUkupnoOcena
1IT 7/19TodorovićKsenija7192610169617
2IT 13/19StošićVojkan8182610161536
3it 32/19KuručkiMarija0001012135
4it 33/19KapetanovićSaša0202010 6365
5IT 37/19PerinNikola4610101120516
6IT 57/19BrenoliEsmer00010911305
7PT 4/17BabićJelena97161000265

Rezultati ispita 16.09.2021. 

Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do četvrtka 23.09.2021. do 12:00h. 

RBIndeksImePrezimePN1PN2PNAkt.Kol.IspitUkupnoOcena
1IT 67/17VidakovićUroš000101 115
2IT 18/18ReškovićMiroslav871510179516
3IT 28/18PetrušićMarko6172310259677
4IT 6/19GrbićNađa40410102265
5IT 25/19RadosavljevićFilip416201054395
6IT 26/19ObradovićDanilo7182510124516
7IT 39/19MarkoskiIvan313161042325
8IT 40/19GlumacJovana67131086375
9IT 47/19ČusoAleksandar71017101014516
10IT 52/19LevakovNikola2021015185
11IT 55/19MišićVladimir7152210811516
12IT 62/19TodorovićTijana15153010714617
13IT 70/19BelićDejan420241004385
14MT 15/18MunćanViktor1121074235
15PT 2/17BokšanAleksandar77141049375


Rezultati ispita 05.09.2021. 

Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do petka 09.09.2021. do 12:00h.

RBIndeksPrezimeImePN1PN2PNAktKolUsmBodoviOcena
1IT 63/18CvejićNemanja101929101321738

Rezultati ispita 26.08.2021. 

Predložene ocene će biti unete u zapisnik. Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do petka 03.08.2021. do 12:00h.

Za pozitivnu ocenu potrebni su bodovi iz navedenih rubrika PU, Kol., Pis., Akt.  

RBIndeksPrezimeImePN1PN2PNAktKolUsmBodoviOcena
1IT 18/18ReškovićMiroslav87151089425
2IT 7/19TodorovićKsenija719261035445
3IT 12/19VlajkovacUroš101525102714768
4IT 26/19ObradovićDanilo7181044265
5IT 29/19LisicaMarko  010  10ND
6IT 40/19GlumacJovana  010  10ND
7IT 55/19MišićVladimir 15151001265
8IT 58/19LončarJelena7714102316637
9IT 61/19JoksimovićAnđela7152210  325
10IT 62/19TodorovićTijana15153010  405
11IT 66/19ŽivkovićMilena151530101620768
12PT 2/17BokšanAleksandar771410936
13MT 7/19KrenjickiMilica  010  10ND
14MT 9/19MojinJana202101821516
15MT 10/19ReškovićMiloš  010  10ND
16MT 16/19NikolićNikola  010  10ND

Rezultati ispita 04.07.2021. 

Predložene ocene će biti unete u zapisnik. Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do četvrtka 08.07.2021. do 10:00h.

Za pozitivnu ocenu potrebni su bodovi iz navedenih rubrika PU, Kol., Pis., Akt.  

RBIndeksPrezime i ImePN1PN2PUKol.Pis.Akt.UkupnoOcena
1MPT 24/20Basta Ines101020191810677
2IT 13/19Stošić Vojkan58133 10265
3IT 74/19Nolin Milan9192814910617
4IT 66/19Živković Milena410143710345

Rezultati ispita 24.06. 

Predložene ocene će biti unete u zapisnik. Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do ponedeljka 05.07.2021. do 10:00h.

Za pozitivnu ocenu potrebni su bodovi iz navedenih rubrika PU, Kol., Pis., Akt.  

RBIndeksPrezime i ImePN1PN2PUKol.Pis.Akt.UkupnoOcena
1IT 5/19Januzović Bojan10203022910718
2MT 2/19Radosavljević Milica088241910617
3IT 67/19Miškiv Radovan8122023 810617
4IT 45/19Banović Petar9202913410566
5IT 30/19Krnić Ljubinko102030172010778
6IT 9/19Nikić Nenad10203001810586
7IT 26/19Obradović Danilo1124410205
8IT 51/19Piperski Aleksa820287810536
9MT 11/19Strajnić Vladimir  012 10225
10IT 46/19Jevtić Aleksa123191910516
11IT 14/19Josifović Nikola9172613210516
12IT 24/19Beretka Kristina11011211610586
13IT 27/19Vujasin Boris91625211910758
14IT 43/19Lazović Vladimir1020302428109210
15IT 35/19Đurić Nikolina102030201210728
16MT 9/19Mojin Jana  082110395
17IT 7/19Todorović Ksenija719263210415
18IT 18/19Vignjević Katarina1016262829109310
19IT 10/19Kričak Uroš92029182610839
20IT 11/19Radulov Dušan1020302526109110
21IT 25/19Radosavljević Filip  05410195
22IT 64/19Radović Nebojša6612102410566
23IT 21/19Kovačević Tamara51217151410566
24IT 29/19Lisica Marko  0181810465

Rezultati ispita 10.06. 

Predložene ocene će biti unete u zapisnik. Sva pitanja i nedoumice poslati na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do ponedeljka 21.06.2021. do 13:00h.

* se odnosi na studente kojima je ovaj predmet diferencijalni i koji su odbrali da rade seminarski. Predaja seminarskih do ponedeljka 21.06.2021. 10:00h.

Za pozitivnu ocenu potrebni su bodovi iz navedenih rubrika PU, Kol., Pis., Akt. 

RBIndeksPrezime i ImePN1PN2PUKol.Pis.Akt.UkupnoOcena 
1IT 20/18Ristić Miloš  0141510395 
2IT 71/18Mihajlović Miloš1020302927109610 
3IT 2/19Vuksanović Stefan1020302629109510 
4IT 5/19Januzović Bojan10203022010625 
5IT 8/19Jovanović Ana1020302828109610 
6IT 14/19Josifović Nikola917260 10365 
7IT 15/19Aleksić Bojan81826271810819 
8IT 16/19Milinković Miljana819272927109310 
9IT 18/19Vignjević Katarina10162621010575 
10IT 19/19Vujanić Vuk9132217310526 
11IT 20/19Dimitrić Žarko61723282310849 
12IT 21/19Kovačević Tamara512170010275 
13IT 24/19Beretka Kristina0 0211610475 
14IT 27/19Vujasin Boris31421191054ND 
15IT 28/19Jerković Nikola1020302928109710 
16IT 30/19Krnić Ljubinko101121172010687 
17IT 31/19Malogajski Miodrag459201510546 
18IT 35/19Đurić Nikolina  0201210425 
19IT 36/19Đordan Nikola91928221610768 
20IT 38/19Šimak Mario10203071110586 
21IT 45/19Banović Petar9202913010525 
22IT 46/19Jevtić Aleksa0 0191910485 
23IT 48/19Jakšić Ljubiša10818291510728 
24IT 51/19Piperski Aleksa820280010384 
25IT 54/19Besu Stefan102030132410778 
26IT 60/19Rajšić Milan5192418410566 
27IT 71/19Stajić Miljana1020302924109310 
28IT 63/18Cvejić Nemanja  00410145 
29MT 2/19Radosavljević Milica0 0241910535 
30MT 5/19Mesaroš Irma31013131114516 
31MT 6/19Lacko Arnold82028121110617 
32MT 13/20Maksimović Mirna 1510 0251610768 
33MPT 28/20Jasna Benjocki1020302828109610 
34MPT 31/10Kristina Marjanović1510 0102610718 
35MPT 19/20Bobana Jeftić6092810617 
36MPT 14/20Čokanica Duška71017122210617 
37IT 18/18Rešković Miroslav2 24610225*
38MPT 22/20Aleksandra Tepavčević 1510 2003010657*


Kumulativni rezultati kolokvijuma (Termin I i II)

RBIndeksPrezime i ImePN1PN2PUKol.Pis.Akt.Ukupno
1IT 20/17Perkučin Boris  0  1010
2IT 61/17Jovanović Slađan  0  1010
3IT 67/17Vidaković Uroš  0  1010
4IT 12/18Najdanov Ivan  0  1010
5IT 20/18Ristić Miloš  0  1010
6IT 66/18Krivokuća Goran  0  1010
7IT 67/18Plemić Miloš  0  1010
8IT 71/18Mihajlović Miloš10203029 1069
9IT 74/18Vrška Matija  0  1010
10IT 2/19Vuksanović Stefan10203026 1066
11IT 3/19Stanivuk Marko  0  1010
12IT 5/19Januzović Bojan1020300 1040
13IT 6/19Grbić Nađa  0  1010
14IT 7/19Todorović Ksenija  0  1010
15IT 8/19Jovanović Ana10203028 1068
16IT 9/19Nikić Nenad1020300 1040
17IT 10/19Kričak Uroš9202918 1057
18IT 11/19Radulov Dušan10203023 1063
19IT 12/19Vlajkovac Uroš  0  1010
20IT 13/19Stošić Vojkan5 50 1015
21IT 14/19Josifović Nikola6 60 1016
22IT 15/19Aleksić Bojan881627 1053
23IT 16/19Milinković Miljana8192729 1066
24IT 17/19Mirković Nikolina  0  1010
25IT 18/19Vignjević Katarina  0  1010
26IT 19/19Vujanić Vuk913220 1033
27IT 20/19Dimitrić Žarko6172328 1061
28IT 21/19Kovačević Tamara  0  1010
29IT 22/19Kovačević Ratko  0  1010
30IT 24/19Beretka Kristina0 010 1020
31IT 25/19Radosavljević Filip  0  1010
32IT 26/19Obradović Danilo  0  1010
33IT 27/19Vujasin Boris4 419 1033
34IT 28/19Jerković Nikola10203029 1069
35IT 29/19Lisica Marko  0  1010
36IT 30/19Krnić Ljubinko0 017 1027
37IT 31/19Malogajski Miodrag0 04 1014
38IT 32/19Kuručki Marija  0  1010
39IT 33/19Kapetanović Saša  0  1010
40IT 35/19Đurić Nikolina  018 1010
41IT 36/19Đordan Nikola919280 1038
42IT 37/19Perin Nikola  0  1010
43IT 38/19Šimak Mario1014240 1034
44IT 39/19Markoski Ivan  0  1010
45IT 40/19Glumac Jovana  0  1010
46IT 42/19Marjanović Vojislav7 70 1017
47IT 43/19Lazović Vladimir10203024 1064
48IT 44/19Marković Viktor0 06 1016
49IT 45/19Banović Petar 2020  1030
50IT 46/19Jevtić Aleksa0 00 1010
51IT 47/19Čuso Aleksandar  0  1010
52IT 48/19Jakšić Ljubiša00029 1039
53IT 49/19Kovačević Filip  0  1010
54IT 51/19Piperski Aleksa 1313  1023
55IT 52/19Levakov Nikola  0  1010
56IT 54/19Besu Stefan10203013 1053
57IT 55/19Mišić Vladimir  0  1010
58IT 57/19Brenoli Esmer  0  1010
59IT 58/19Lončar Jelena  0  1010
60IT 60/19Rajšić Milan0007 1017
61IT 61/19Joksimović Anđela  0  1010
62IT 62/19Todorović Tijana  0  1010
63IT 64/19Radović Nebojša  0  1010
64IT 66/19Živković Milena  0  1010
65IT 67/19Miškiv Radovan8122023 1053
66IT 68/19Ćopić Relja  0  1010
67IT 69/19Stevanović Aleksa0 00 1010
68IT 70/19Belić Dejan  0  1010
69IT 71/19Stajić Miljana10203029 1069
70IT 74/19Nolin Milan  0  1010
71IT 63/18Cvejić Nemanja  0  1010
72MT 1/19Radić Goran  0  1010
73MT 2/19Radosavljević Milica0 024 1034
74MT 3/19Stanković Stefan  0  1010
75MT 4/19Jovanović Miloš  0  1010
76MT 5/19Mesaroš Irma3 313 1036
77MT 6/19Lacko Arnold8 812 1030
78MT 7/19Krenjicki Milica  0  1010
79MT 8/19Milovac Milica  0  1010
80MT 9/19Mojin Jana  0  1010
81MT 10/19Rešković Miloš  0  1010
82MT 11/19Strajnić Vladimir  0  1010
83MT 12/19Ormai Tamaš  0  1010
84MT 13/19Dobroka Leonora  0  1010
85MT 14/19Opruc Stefan  0  1010
86MT 16/19Nikolić Nikola9918  1028
87MT 12/20Maksimović Mirna  025 1035
88PT 10/15Conić Nikola  0  1010
89PT 1/18Milanov Aleksandar  0  1010
90MPT 28/20Jasna Benjocki  028 1038
91MPT 31/10Kristina Marjanović  010 1020
92MPT 19/20Bobana Jeftić  09 1019
93MPT 14/20Čokanica Duška  012 1022

Rezultati kolokvijuma (Termin I) 

 IndeksPrezime i ImePN1PN2PUKol.Pis.Akt.Ukupno
1IT 20/17Perkučin Boris  0   0
2IT 61/17Jovanović Slađan  0   0
3IT 67/17Vidaković Uroš  0   0
4IT 12/18Najdanov Ivan  0   0
5IT 20/18Ristić Miloš  0   0
6IT 66/18Krivokuća Goran  0   0
7IT 67/18Plemić Miloš  0   0
8IT 71/18Mihajlović Miloš10 1029  39
9IT 74/18Vrška Matija  0   0
10IT 2/19Vuksanović Stefan10 1026  36
11IT 3/19Stanivuk Marko  0   0
12IT 5/19Januzović Bojan10 100  10
13IT 6/19Grbić Nađa  0   0
14IT 7/19Todorović Ksenija  0   0
15IT 8/19Jovanović Ana10 1021  31
16IT 9/19Nikić Nenad10 100  10
17IT 10/19Kričak Uroš9 918  27
18IT 11/19Radulov Dušan10 1023  33
19IT 12/19Vlajkovac Uroš  0   0
20IT 13/19Stošić Vojkan5 50  5
21IT 14/19Josifović Nikola0 00  0
22IT 15/19Aleksić Bojan0 027  27
23IT 16/19Milinković Miljana8 829  37
24IT 17/19Mirković Nikolina  0   0
25IT 18/19Vignjević Katarina  0   0
26IT 19/19Vujanić Vuk0 00  0
27IT 20/19Dimitrić Žarko6 613  19
28IT 21/19Kovačević Tamara  0   0
29IT 22/19Kovačević Ratko  0   0
30IT 24/19Beretka Kristina0 010  10
31IT 25/19Radosavljević Filip  0   0
32IT 26/19Obradović Danilo  0   0
33IT 27/19Vujasin Boris0 04  4
34IT 28/19Jerković Nikola10 1029  39
35IT 29/19Lisica Marko  0   0
36IT 30/19Krnić Ljubinko0 04  4
37IT 31/19Malogajski Miodrag0 04  4
38IT 32/19Kuručki Marija  0   0
39IT 33/19Kapetanović Saša  0   0
40IT 35/19Đurić Nikolina  00  0
41IT 36/19Đordan Nikola9 90  9
42IT 37/19Perin Nikola  0   0
43IT 38/19Šimak Mario10 100  10
44IT 39/19Markoski Ivan  0   0
45IT 40/19Glumac Jovana  0   0
46IT 42/19Marjanović Vojislav7 70  7
47IT 43/19Lazović Vladimir10 1019  29
48IT 44/19Marković Viktor0 06  6
49IT 45/19Banović Petar  0   0
50IT 46/19Jevtić Aleksa0 00  0
51IT 47/19Čuso Aleksandar  0   0
52IT 48/19Jakšić Ljubiša  05  5
53IT 49/19Kovačević Filip  0   0
54IT 51/19Piperski Aleksa  0   0
55IT 52/19Levakov Nikola  0   0
56IT 54/19Besu Stefan10 1013  23
57IT 55/19Mišić Vladimir  0   0
58IT 57/19Brenoli Esmer  0   0
59IT 58/19Lončar Jelena  0   0
60IT 60/19Rajšić Milan0 06  6
61IT 61/19Joksimović Anđela  0   0
62IT 62/19Todorović Tijana  0   0
63IT 64/19Radović Nebojša  0   0
64IT 66/19Živković Milena  0   0
65IT 67/19Miškiv Radovan  0   0
66IT 68/19Ćopić Relja  0   0
67IT 69/19Stevanović Aleksa0 00  0
68IT 70/19Belić Dejan  0   0
69IT 71/19Stajić Miljana0 029  29
70IT 74/19Nolin Milan  0   0
     0   0
     0   0
71MT 1/19Radić Goran  0   0
72MT 2/19Radosavljević Milica0 024  24
73MT 3/19Stanković Stefan  0   0
74MT 4/19Jovanović Miloš  0   0
75MT 5/19Mesaroš Irma3 312  15
76MT 6/19Lacko Arnold8 812  20
77MT 7/19Krenjicki Milica  0   0
78MT 8/19Milovac Milica  0   0
79MT 9/19Mojin Jana  0   0
80MT 10/19Rešković Miloš  0   0
81MT 11/19Strajnić Vladimir  0   0
82MT 12/19Ormai Tamaš  0   0
83MT 13/19Dobroka Leonora  0   0
84MT 14/19Opruc Stefan  0   0
     0   0
     0   0
85PT 10/15Conić Nikola  0   0
86PT 1/18Milanov Aleksandar  0   0
         0
87MPT 28/20Jasna Benjocki  028  28
88MPT 31/10Kristina Marjanović  010  10
89MPT 19/20Bobana Jeftić  09  9