Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarski sistemi


18
СЕП
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 16.9.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 24/17Киш Катарина 151530
IT 34/17Лукетић Никола1  15

16

IT 7/17Спасојевић Ана1019 29
IT 25/17Стевановић Душан 14 14
PT 8/17Стефановић Данијела  00
IT 42/17Мрђен Мауро  1717
IT 4/17Стојановић Немања  2020
      
IT 6/14Мицић Бранислав12 11

 

23

IT 17/14Сикер Никола411

19

34

IT 91/13Клинцов Милан1316 

29

IT 28/13Стојадиновић Ненад1220 32
03
СЕП
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 2.9.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 74/17Зиројевић Стефан 617  23
IT 56/17Kулић Ксенија1012 

22

IT 25/17Станојевић Душан 55
IT 60/17Обрадовић Доситеј  1414
      
IT 6/14Мицић Бранислав0 

 

0

02
ЈУЛ
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 1.7.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 22/17Вујовић Александар 4  4
IT 56/17Kулић Ксенија102 

12

IT 8/17Фаи Теодора1120 31
IT 66/17Бубалол Марко5 510
IT 7/17Хорват Невена7 714
IT 71/17Мартиновић Борис  1212
      
IT 28/15ћосић Андреа815

 

23

IT 32/11Лукач Немања10141034
IT 28/11Аћамовић Владимир13141037
18
ЈУН
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 17.6.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 22/17Вујовић Александар 2  2
IT 11/17Грајић Дарко121219

43

IT 40/17Олујић Ђорђе16  16
IT 6/17Танасковић Никола9191038
IT 9/17Грковић Горан13 1831
IT 68/17Мађарев Живан11 1627
PT 15/17Паскаш Даган12121842
      
IT 47/16Ивковић Јована10  10
IT 31/16Остојић Слађан11  11
IT 3/16Карас Андреј7101734
IT 58/15Радић Душан1811

16

45

IT 20/14Крстић Драгана 9202049
IT 12/13Матанов Александар  171936
IT 32/11Лукач Немања7  7
IT 28/11Адамовић Владимир13  13

 

03
АПР
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 1.4.2019.

 

ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 65/17Бајин Денис 15 15
IT 7/17Хорват Невена7  7
IT 39/17Скокин Владимир16  16
IT 3/17Милин Милица1619 35
IT 14/17Берта Каролина147 21
IT 69/17Мамлић Ања20  20
PT 15/17Паскаш Драган106 16
      
IT 35/14Нинић Радован4171738
IT 36/14Теркељ Давид516 21
IT 32/14Јовановић Давид 17 17
IT 28/15Ћосић Андреа11 15 

26

IT 32/11Лукач Немања   0
IT 28/11Адамовић Владимир   0
PT 12/14Ђурић Страхиња141812 44
IT 63/11Јевремов Владимир  1515
IT 12/13Матанов Александар11  11

Усмени део испита ће бити у уторак 9.4.2019. године у 10 часова.

10
ФЕБ
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 28.1.2019.


ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 75/17Абидини Абидин1041630
IT 64/17Кованов Александар1920 39
IT 28/17Наић Никола1913 32
IT 31/17Радивојевић Милош12192051
IT 60/17Обрадовић Доситеј613 19
IT 14/17Берта Каролина701522
IT 30/17Ђорђевић Петар11151743
IT 27/17Ћећез Милош19181956
IT 21/17Крстић Немања20162056
IT 25/17Стевановић Душан 0 

0

IT 22/17Вујовић Александар 0 0
IT 3/17Милин Милица1213 25
IT 12/15Мајкић Никола732030
IT 31/14Николић Марина9182047
IT 37/14Бунијевац Ивана51820 43
IT 60/14Марков Тамара15 10 25
IT 30/14Чалић Предраг9142043
MT 11/18Јаковљевић Милован147 21
12
СЕП
2018

Резултати писменог дела испита одржаног 12.9.2018. године


ИндексПрезиме и имеК1К2К3УКУПНО
IT 47/16Ивковић Јована416020
IT 34/16Савић Ђорђе1218030
IT 26/16Тошић Иван1218030
IT 18/13Дивљановић Огњен4004
IT 36/14Теркељ Давид20022


Усмени део испита ће бити у уторак 18.9.2018. године у 12 часова.