Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarski sistemi


17
НОВ
2022

Rezultati prvog kolokvijuma održanog 14.11.2022.

Rezultate prvog kolokvijuma možete pronaći na sledećem linku.

01
НОВ
2022

Termini kolokvijuma

Prvi kolokvijum će se održati 14. novembra po sledećem rasporedu:

  • Smer informacione tehnologije - inženjerstvo - 18:00, veliki amfiteatar
  • Smer softversko inženjerstvo - 19:00, veliki amfiteatar
  • Smer mašinsko inženjerstvo - 19:00, veliki amfiteatar

Drugi kolokvijum će se održati 5. decembra po sledećem rasporedu:

  • Smer informacione tehnologije - inženjerstvo - 18:00, veliki amfiteatar
  • Smer softversko inženjerstvo - 19:00, veliki amfiteatar
  • Smer mašinsko inženjerstvo - 19:00, veliki amfiteatar
Termin trećeg kolokvijuma će biti naknadno objavljen.
29
СЕП
2022

Термин за усмени део испита - Октобарски II рок 2022

Информационе технологије, Машинскo инжењерство, Информатика и техника у образовању

Четвртак 29.09.2022. године у 14 часова

Информационе технологије - Софтверско инжењерство

Петак 30.09.2022. године у 9 часова

19
СЕП
2022

Резултати испита - Октобар 2022. године


Студенти који нису задовољни оценом треба да се мејлом јаве предметном наставнику до среде 21.9. до 9 часова. У том случају оцена неће бити уписана у записник, а студенти могу полагати испит у наредном року.

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1IT 61/14KojićZorana   ND
2IT 18/16KovačevDario   ND
3IT 84/16EpifanićJelena   ND
4IT 49/18MirićDunja300305
5IT 31/19MalogajskiMiodrag   ND
6IT 40/19GlumacJovana3232647
7IT 58/19LončarJelena   ND
8IT 66/19ŽivkovićMilena   ND
9IT 1/20MilićTamara53409310
10IT 6/20MilinAna3421556
11IT 7/20ŠobotJelena3022526
12IT 11/20OmaljevMiloš3423576
13IT 13/20VukićAna-Marija3022526
14IT 22/20FrencNataša3032627
15IT 43/20JokićMile   ND
16IT 45/20StevanovJovan   ND
17IT 46/20GašićUroš   ND
18IT 48/20KovačevićRatko3821596
19IT 54/20CickaStefan3022526
20IT 55/20MiladinovMarija   ND
21IT 57/20KneževićIvan   ND
22IT 60/20AntonićJovan   ND
23IT 63/20LukićJulijana3225576
24IT 65/20BajićNikola   ND
25IT 66/20StankovićNemanja3621576
26IT 67/20RadulovićDejan3221536
27IT 74/20PerišićIlija3031617
28IT 79/20ĐukanovićVladimir   ND

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1MI 24/21BoćanMartin3225576

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1PT 7/17SpasojevićAna   ND
2PT 2/20ZorićNataša   ND

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1SI 8/21PilipovićJasmina   ND
2SI 14/21MaksimovićIvana3632687
3SI 20/21MilinovPetar   ND
4SI 29/21BobinacMarko4938879
5SI 31/21SpasenoskiBranislav4321647
6SI 34/21KišDanilo   ND
7SI 35/21LuketićIvan3035657

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1SI 10/21MarinkovićJovana3231637

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1IT 75/13PopovMarijana3021516

 

Redni brBr. indeksaPrezimeImePredisp. poeniPoeni sa ispitaUk. br. poenaOcena
1IT 12/20MilenkovićMarija   ND
2IT 46/20GašićUroš   ND
17
СЕП
2022

Резултати писменог дела испита - Октобар 2022. године [17.09.2022]

 

ИндексПрезиме и имек1к2к3Писмени
IT 12/20Milenković Marija816024
IT 60/20Antonić Jovan64010
SI 29/20Ratković Nađa0000