Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Tehnički sistemi u zaštiti kvaliteta voda i vazduha


27
ДЕЦ
2019

Rezultati III kolokvijuma održanog 25.12.2019

III kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Jovanov Marko

IZ 1/17

17.5

Dražić Aleksandar

IZ 16/17

16

Arambašić Tamara

IZ 8/17

15.5

Anđić Stefan

IZ 17/17

14.5

Mladić Bojana

IZ 22/17

14.5

Vranov Igor

IZ 6/17

14

11
ДЕЦ
2019

Rezultati II kolokvijuma održanog 10.12.2019

II kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Jovanov Marko

IZ 1/17

15,5

Dražić Aleksandar

IZ 16/17

15,5

06
НОВ
2019

Rezultati I kolokvijuma održanog 05.11.2019

I kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Jovanov Marko

IZ 1/17

20,5

Dražić Aleksandar

IZ 16/17

18,5

Anđić Stefan

IZ 17/17

18

Vranov Igor

IZ 6/17

11,5

24
ЈУН
2019

Rezultati ispita održanog 19.06.2019

Rezultati ispita održanog 19.06.2019 položili:

1. Prodanov Dušan MI 30/18                     52 poena ( šest)

20
ЈУН
2019

Rezultati kolokvijuma održanog 19.06.2019

Rezultati kolokvijuma iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha 19.06.2019

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

I kolokvijum

Sovilj Larisa

IZ 10/16

19

IV kolokvijum

Stankov Marija

IZ 26/16

12

Dabić Nataša

IZ 1/16

12,5

Upis ocene ponedeljak (24.06.2019) u 10.30.

05
АПР
2019

Rezultati kolkvijuma održanog 03.04.2019

Rezultati kolokvijuma iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

I kolokvijum

Savkov Nina

IZ 3/15

13,5

Reljin Tatjana

IZ 16/16

12

II kolokvijum

Sovilj Larisa

IZ 10/16

21

III kolkvijum

Stankov Marija

IZ 26/16

14

DabićNataša

IZ 1/16

10

IV kolokvijum

Krivošić Ivan

IZ 8/15

20

Vignjević Nikola

IZ 9/16

12,5

 Upis ocene sreda (10.03.2019) u 11.30

Ime i prezime

br. indeksa

Σ bodovi

Krivošić Ivan

IZ 8/15

74,5

Vignjević Nikola

IZ 9/16

56,5

Reljin Tatjana

IZ 16/16

72,5

31
ЈАН
2019

Rezultati IV kolkvijuma održanog 30.01.2019

IV kolokvijum održan 30.01.2019 iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Kekez Ivana

IZ 6/15

24,5

Odžin Laura

IZ 2/16

21,5

Šošoć Ružica

IZ 5/16

23,5

Kočmanoš Edina

IZ 3/15

13

Čugalj Jovana

IZ 3/16

24

Reljin Tatjana

IZ 16/16

25

Sovilj Larisa

IZ 10/16

12

Pavolni Ivana

IZ 21/15

14

Isakov Katarina

IZ 1/15

15

 Rezultati kolokvijuma iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

III kolokvijum

Magdalena Milankov

IZ 22/16

10

Pavolni Ivana

IZ 21/15

10

Isakov Katarina

IZ 1/15

10

Upis ocene sreda (06.02.2019) u 11.30

Ime i prezime

br. indeksa

Σ bodovi

Kekez Ivana

IZ 6/15

98,5

Odžin Laura

IZ 2/16

89

Šošoć Ružica

IZ 5/16

93,5

Čugalj Jovana

IZ 3/16

87,5

Kočmanoš Edina

IZ 3/15

71,5

30
ДЕЦ
2018

Rezultati III kolokvijuma održanog 27.12.2018

II kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Kekez Ivana

IZ 6/15

20

Odžin Laura

IZ 2/16

18

Šošoć Ružica

IZ 5/16

20

Kočmanoš Edina

IZ 3/15

15

Čugalj Jovana

IZ 3/16

17,5

Reljin Tatjana

IZ 16/16

12

Sovilj Larisa

IZ 10/16

13,5

Krivošić Ivan

IZ 8/15

13,5

Vignjević Nikola

IZ 9/16

11,5

05
ДЕЦ
2018

Rezultati II kolokvijuma održanog 4.12.2018

II kolokvijum  iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Kekez Ivana

IZ 6/15

25

Odžin Laura

IZ 2/16

21,5

Šošoć Ružica

IZ 5/16

20

Kočmanoš Edina

IZ 3/15

19

Isakov Katarina

IZ 1/15

17

Čugalj Jovana

IZ 3/16

17,5

Reljin Tatjana

IZ 16/16

18,5

Stankov Marija

IZ 26/16

15

Krivošić Ivan

IZ 8/15

17,5

Dabić Nataša

IZ 1/16

13

Milankov Magdalena

IZ 22/16

15,5

Pavolni Ivana

IZ 21/15

12,5

Vignjević Nikola

IZ 9/16

12,5

08
НОВ
2018

Reyultati I kolokvijuma THS održanog 06.11.2018

I kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Šošoć Ružica

IZ 5/16

25

Isakov Katarina

IZ 1/15

25

Kekez Ivana

IZ 6/15

24

Odžin Laura

IZ 2/16

23

Čugalj Jovana

IZ 3/16

23,5

Stankov Marija

IZ 26/16

22

Kočmanoš Edina

IZ 3/15

21,5

Dabić Nataša

IZ 1/16

20

Pavolni Ivana

IZ 21/15

19,5

Krivošić Ivan

IZ 8/15

18,5

Vignjević Nikola

IZ 9/16

15

06
ЈУН
2018

Rezultati kolokvijuma - jun 2018

Rezultati kolokvijuma iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha

 

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

III kolokvijum

Haladi Nikoleta

IZ 23/15

18

Todorov Milica

IZ 28/15

13

IV kolokvijum

Haladi Nikoleta

IZ 23/15

13,5

05
АПР
2018

Rezultati kolokvijuma - april 2018

IV kolokvijum održan 04.04.2018 iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Jolić Aleksandra

IZ 19/15

20,5

12
ФЕБ
2018

Rezultati kolokvijuma - januar 2018

Rezultati kolokvijuma iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha

 

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

II kolokvijum

Čabrilo Jelena

IZ 16/15

17.5

Todorov Milica

IZ 28/15

19

III kolokvijum

Jolić Aleksandra

IZ 19/15

17

IV kolokvijum

Čabrilo Jelena

IZ 16/15

13

Kalmar Leontina

IZ 18/15

19.5

 

25
ЈАН
2018

Rezultati IV kolokvijuma održanog 24.01.2018

IV kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Popov Danijela

IZ 22/15

20,5

Pinćer Sebastian

IZ 4/15

18

Todorov Milica

IZ 28/15

16

Terečik Eleonora

IZ 7/15

14,5

Manjulov Maša

IZ 17/15

13

11
ЈАН
2018

Rezultati III kolokvijuma održanog 10.01.2018

III kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Pinćer Sebastian

IZ 4/15

16

Čabrilo Jelena

IZ 16/15

14

Manjulov Maša

IZ 17/15

14

Kalmar Leontina

IZ 18/15

14

Popov Danijela

IZ 22/15

11,5

Terečik Eleonora

IZ 7/15

10

15
ДЕЦ
2017

Rezultati II kolokvijuma održanog 12.12.2017

II kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Kalmar Leontina

IZ 18/15

21

Terečik Eleonora

IZ 7/15

20,5

Popov Danijela

IZ 22/15

20

Jolić Aleksandra

IZ 19/15

19,5

Manjulov Maša

IZ 17/15

16

Haladi Nikoleta

IZ 23/15

15,5

Pinćer Sebastian

IZ 4/15

14,5

Pavković Dunja

IZ 13/15

14

 

08
НОВ
2017

Rezultati I Kolovijuma THS održanog 7.11.2017

I kolokvijum iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha položili su:

Ime i prezime

br. indeksa

bodovi

Jolić Aleksandra

IZ 19/15

25

Čabrilo Jelena

IZ 16/15

21

Haladi Nikoleta

IZ 23/15

24

Terečik Eleonora

IZ 7/15

23

Manjulov Maša

IZ 17/15

22

Popov Danijela

IZ 22/15

22

Todorov Milica

IZ 28/15

20

Kalmar Leontina

IZ 18/15

20

Pinćer Sebastian

IZ 4/15

17

17
НОВ
2015

Rezultati testa održanog 17.11.2015.

Rezultati I testa iz Tehničkih sistema u zaštiti kvaliteta vode i vazduha

Ime i prezime

Broj bodova

Sanja Topalov

8,5

Dragana Lagundžin

3

Tamara Komatina

10

Lazić Kristina

10

Sanela Stamenković

7

Bane Kler

1,6

Aleksandra Aleksovski

8,5

Sanja Žpunski

8,5

Željka Vrakela

9,6

Nataša Kresić

0

 

Maksimalan broj bodova je 10, za prolaz je potrebno 5,5.

28
СЕП
2015

Rezultati ispita održanog 25.9.2015.

Subotički Slobodanka se poziva na usmeni u sredu, 30.9. u 11. Ostali studenti nisu položili ispit.