Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Teorija informacija i komunikacija


16
ЈУН
2019

Predlog ocena

U sekciji Rezultati ispita, možete preuzeti fajl sa predlogom ocena.

29
МАЈ
2019

Raspodela bodova

 

AktivnostBroj bodova
Kolokvijum zadaci2x20
Kolokvijum Excel10
Aktivnost - vežbe 5
Test - usmeni20
Prezentacija10
Aktivnosti na času (meme, anketa, radionice)10
Usmeni5
Ukupno100
29
МАЈ
2019

Rezultati kolokvijuma - teorija

Р.Б.

Презиме и име

Укупно

1

Новаковић Никола

39.5

2

Билбија Наташа

39

3

Радосављевић Јован

39

4

Црвенков Исидора

39

5

Петровић Божица

38

6

Репановић Драгана

38

7

Решковић Мирослав

37.5

8

Ковачевић Кристина

37

9

Царан Андреа

37

10

Ковачевић Лука

36

11

Николић Немања

36

12

Павловић Марко

36

13

Колопер Давид

35.5

14

Амижић Вук

35

15

Дадић Никола

35

16

Јовановић Милош

35

17

Кристић Марко

35

18

Мишић Урош

35

19

Ристић Милош

35

20

Еркић Ђорђе

34.5

21

Иванић Миливој

34

22

Радојчин Милана

34

23

Радосав Филип

34

24

Ристић Виктор

34

25

Чоловић Данило

34

26

Михајловић Лазар

33.5

27

Симић Александра

33.5

28

Ђиновић Катарина

33

29

Ћопков Ивана

33

30

Шељмеши Далибор

32.5

31

Бојанић Милош

32

32

Петрушић Марко

32

33

Ставрић Александра

32

34

Боровина Јована

31

35

Кузманов Милан

31

36

Пекић Марија

31

37

Вагић Бојан

30

38

Француски Никола

30

39

Драксин Давид-Ђорђе

29

40

Тодоровић Игор

28.5

41

Добриловић Горан

28

42

Зиројевић Миломир

27.5

43

Сер Јелена

27

44

Тошић Никола

27

45

Каначки Зорана

26

46

Курунци Наталија

26

47

Попов Марко

26

48

Тодоровић Кристијан

25

49

Беседеш Иван

24

50

Калочан Дивна

24

51

Савков Иван

24

52

Аћимовић Стефан

23

53

Срдић Драган

23

54

Вељко Јован

22

55

Живанов Стефан

22

56

Најданов Иван

22

57

Кнежић Стефан

21

58

Лукић Филип

21

59

Матић Алекса

21

60

Бркић Никола

20

61

Милутиновић Стефан

20

62

Ристић Алекса

20

63

Секошан Себастијан

20

64

Синђелић Александар

20

65

Гргин Милан

19

66

Сабљић Борислав

18

67

Фодор Давид

18

68

Бицок Леонтина

17

69

Каранфиловић Игор

17

70

Јоксимовић Никола

16

71

Лазаревић Стефан

16

72

Радишић Никола

16

73

Савић Тодор

16

74

Брил Бранислав

14

75

Гојић Дејан

12

76

Кривокућа Горан

11

77

Цвејић Немања

11

78

Марковић Дамјан

10

79

Надлачки Александар

5

80

Јанковић Саво

4

81

Кочиш Санела

4

82

Марковић Алекса

4

83

Мирић Дуња

4

84

Племић Милош

4

85

Свирчевић Дориан

4

86

Чех Золтан

4

87

Секулић Душан

3

Ukupan broj bodova iz teorijskog dela ispita je 40.

Radove možete pogledati u četvrtak, 30.5.2019. od 10 do 12 u učionici br. 36.

15
МАЈ
2019

III kolokvijum 2018/2019.

 

Kolokvijum iz Excel-a će se održati u terminima vežbi:

IT: 27.05.2019.
SI: 30.05.2019.

Za pripremu kolokvijuma koristiti zbirku:
doc. dr Dijana Karuović, doc. dr Vesna Jevtić, mr Erika Eleven, “Teorija informacija i komunikacija – zbirka rešenih zadataka”, Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", 2012

Na kolokvijum poneti Indeks.

Aleksandra Stojkov

16
МАЈ
2019

Kolokvijum - teorija

Kolokvijum iz teorijskog dela gradiva održaće se 28.5.2019. sa početkom u 10h u malom amfiteatru.

14
МАЈ
2019

Бодови са предавања

Р.Б.

Презиме и име

Теорија

1

Амижић Вук

3

2

Аћимовић Стефан

3

3

Билбија Наташа

16

4

Бицок Леонтина

6

5

Бојанић Милош

16

6

Боровина Јована

16

7

Бркић Никола

16

8

Вељко Јован

3

9

Дадић Никола

13

10

Добриловић Горан

6

11

Ђиновић Катарина

16

12

Еркић Ђорђе

16

13

Зиројевић Миломир

16

14

Иванић Миливој

13

15

Јовановић Милош

6

16

Каначки Зорана

6

17

Каранфиловић Игор

3

18

Кнежић Стефан

6

19

Ковачевић Кристина

16

20

Ковачевић Лука

10

21

Колопер Давид

16

22

Кристић Марко

6

23

Кузманов Милан

16

24

Курунци Наталија

16

25

Милутиновић Стефан

16

26

Михајловић Лазар

6

27

Мишић Урош

16

28

Николић Немања

16

29

Новаковић Никола

16

30

Павловић Марко

13

31

Пекић Марија

6

32

Петровић Божица

16

33

Радишић Никола

3

34

Радојчин Милана

3

35

Радосав Филип

16

36

Радосављевић Јован

16

37

Репановић Драгана

16

38

Решковић Мирослав

16

39

Ристић Алекса

16

40

Ристић Виктор

3

41

Ристић Милош

16

42

Сабљић Борислав

6

43

Савков Иван

10

44

Секошан Себастијан

3

45

Секулић Душан

3

46

Сер Јелена

3

47

Симић Александра

10

48

Синђелић Александар

16

49

Срдић Драган

6

50

Ставрић Александра

6

51

Тодоровић Игор

3

52

Тодоровић Кристијан

6

53

Тошић Никола

3

54

Ћопков Ивана

6

55

Француски Никола

16

56

Царан Андреа

16

57

Цвејић Немања

3

58

Црвенков Исидора

16

59

Чоловић Данило

16

60

Шељмеши Далибор

16

05
МАЈ
2019

II kolokvijum 2018/2019

 

Kolokvijum iz predmeta Teorija informacija i komunikacija će se održati u terminima vežbi:

IT: 13.05.2019.
SI: 16.05.2019.

Oblasti za prvi kolokvijum su: Entropija i informacija, Entropija složenih sistema i Kodiranje

Potreban materijal:

  • Digitron
  • Tablice
    • Tablica sa vrednostima za logaritam osnove 2

Za pripremu kolokvijuma koristiti zbirku:

doc. dr Dijana Karuović, doc. dr Vesna Jevtić, mr Erika Eleven, “Teorija informacija i komunikacija – zbirka rešenih zadataka”, Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", 2012


Na kolokvijum poneti Indeks i papir.

 

Aleksandra Stojkov

21
МАР
2019

I kolokvijum 2018/2019

 

Kolokvijum iz predmeta Teorija informacija i komunikacija će se održati u terminima vežbi:

IT: 25.03.2019.
SI: 28.03.2019.

Oblasti za prvi kolokvijum su: Slučajni procesi, statistička metoda, intervalne ocene parametara, testiranje statističkih hipoteza

Potreban materijal:

  • Digitron
  • Tablice
    • Tablica I – statističke tablice
    • Tablica III -Studentova T raspodela

Za pripremu kolokvijuma koristiti zbirku:

doc. dr Dijana Karuović, doc. dr Vesna Jevtić, mr Erika Eleven, “Teorija informacija i komunikacija – zbirka rešenih zadataka”, Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin", 2012


Na kolokvijum poneti Indeks i papir za rad.

 

Aleksandra Stojkov

12
МАР
2019

Prezentacije

Termini predaje prezentacija:

R.B.Naziv temeTermin
1

IOT

5.3.2019.
2IOT u obrazovanju12.3.2019.
3Cyberbylling

26.3.2019.

4Cyberbylling u osnovnoj školi26.3.2019.
5Cyberbylling u srednjoj školi9.4.2019.
6Cyberbylling na fakultetu16.4.2019.
7Virtuelna stvarnost23.4.2019.
8Budućnost komunikacija7.5.2019.
9Pervasive computing14.5.2019.
10Hibridi21.5.2019.

 

 

Prezentacije je potrebno uraditi u softveru Prezi:https://prezi.com/.

Dokumentaciju predati u .doc formatu, obima 15-20 strana.

23
ФЕБ
2019

Broj bodova

Р.Б.Презиме и имеБр. индRPTKOLUkupno
1Абидини Абидин IT 75/17 20 251257
2Андрејић МиаSI 34/1720 2160101
3Бабић БојанSI 12/1710 204878
4Бајин Денис IT 65/17 15 62142
5Бановић ДраганаPT 10/1720103360123
6Белић МиљанаSI 21/1715 215995
7Бенгин ВеселинSI 8/1720 134780
8Берта Каролина IT 14/17 15p153767
9Бобинац Никола IT 59/17 10  212
10Бокшан АлександарPT 2/17   4444
11Бубало Марко IT 66/17 5  510
12Војновић Александра IT 29/17 20103260122
13Вујовић Александар IT 22/17 15  318
14Вукеља РадмилаSI 3/171010204585
15Гаврић Давид IT 62/17 2010155499
16Грајић Дарко IT 11/17 15  2843
17Гргур Стефан IT 49/17    44
18Грковић Горан IT 9/17 15 263475
19Грња Иван IT 26/17    66
20Грчић ФилипSI 37/1720 143468
21Додиг НиколаSI 25/1715 144574
22Дупор Јована IT 10/17   255984
23Ђорђевић Петар IT 30/17 15 204782
24Етвеш Норберт IT 36/17 20 204888
25Живојиновић Алекса IT 57/17    33
26Зец Неда IT 23/17    44
27Зиројевић Стефан IT 74/17 20  2646
28Зубер ИгорSI 11/1720 2558103
29Јандрић Сара IT 54/17 15103053108
30Јевремов Дејан IT 1/17 2010293493
31Јовановић Слађан IT 61/17 15п23 38
32Капуши Никола IT 48/17 15 105277
33Киш Катарина IT 24/17 20p224587
34Кнежевић Маша IT 2/17 1510214894
35Кованов Александар IT 64/17   154257
36Кочиш Роберт IT 37/17 20 83967
37Крстић Немања IT 21/17 10 224274
38Кулић Ксенија IT 56/17 20 20 40
39Лукетић Никола IT 34/17 10 182553
40Мадарас Марко IT 72/17 10 224476
41Мађарев Живан IT 68/17 20 32447
42Мамлић Ања IT 69/17 20p2958107
43Марави АдамSI 36/1720 145690
44Марковић Алекса IT 33/17 15   15
45Марковић Дамјан IT 45/17  10 1222
46Мартиновић Борис IT 71/17 20 293988
47Матковић МиланаPT 5/1720 243276
48Мијатов Игор IT 46/17   12214
49Милин Милица IT 3/17 20p74976
50Милованов АлексаSI 24/1720 215293
51Милутиновић ЛараSI 29/1720 3151102
52Момчиловић ЛазарSI 21/175 43342
53Мрђен Мауро IT 42/17 2010203787
54Мрђен Симо IT 41/17 20102353106
55Наић Никола IT 28/17 15  2035
56Недић МиланSI 2/1720 215495
57Непергаћа Марија IT 18/17 20102051101
58Њагрић Милош IT 16/17 10   10
59Обрадовић Доситеј IT 60/17 15  2338
60Обрадовић НемањаSI 14/1720101853101
61Окука СоњаSI 13/1715 2758100
62Олујић Ђорђе IT 40/17 15 7426
63Орашанин Зорана IT 38/17 15 223572
64Пердух Драгана IT 19/17 15 273981
65Перкучин Борис IT 20/17 20 233578
66Петровић МилошSI 39/1715 34866
67Прокин ДавидSI 17/1715  3348
68Радивојевић Милош IT 31/17 10  1929
69Радић Миљана IT 70/17 20 255196
70Радовић Александра IT 12/17 20 234285
71Ристић Предраг IT 51/17 10 201848
72Риц Стефан IT 73/17 15  621
73Сабо Роберт IT 58/17 15  318
74Сараволац Никола IT 44/17 10 16935
75Свиларов НемањаSI 28/1710   10
76Симић Растко IT 5/17 15p212359
77Скокин Владимир IT 39/17 15 152151
78Совиљ ИванаSI 10/1720  6080
79Спасојевић АнаPT 7/1720p82452
80Станков Никола IT 35/17 20 203777
81Стевановић Душан IT 25/17 101063864
82Стефановић ДанијелаPT 8/1710 20333
83Стојанов МаркоSI 19/1720 174885
84Стојановић Вукашин IT 53/17 15  3247
85Стојановић Немања IT 4/17 20 3054104
86Танасковић Никола IT 6/17 10  2030
87Тодоровић Лазар SI 4/1715 134169
88Тодоровић Марија IT 55/17 15 285295
89Торњански ИванаSI 5/1710 145781
90Трифуњагић Вељко IT 52/17 15 6324
91Ћећез Милош IT 27/17 10 214475
92Ћосић НиколаPT 6/1720п 1232
93Ћурчин Алекса IT 50/17 10   10
94Фаи Теодора IT 8/17 15 214682
95Филиповић ЈеленаSI 21/17  12 12
96Француски Слободан IT 47/17 5   5
97Хаџић Александар IT 15/17 157182767
98Хорват Невена IT 7/17 15 212965
99Цакић АлексаSI 23/1710 183159
100Швертецки Давид IT 63/17 15  1530
101Шевић Сања PT 3/1720102057107
102Шојић БогољубSI 31/1715 184881
        
 Webiz5     
 Otvorena vrata5     
 Levi 910